Foto.jpg

WIECEJ INFORMACJI

Sprzedam DOM jednorodzinny wraz z pełnym zapleczem-HALĄ oraz DZIAŁKĄ.

Słoneczny, jednopiętrowy dom, który był wybudowany w końcu lat 90-ych, posiada łącznie ok. 250 m.kw. powierzchni całkowitej (o.k. 160 m.kw. powierzchni użytkowej). Przyległa do domu wielofunkcyjna hala posiada ok. 150 m.kw. powierzchni całkowitej, natomiast działka, na której znajduje się nieruchomość, zajmuje łącznie ok. 1 ha.

Nieruchomość do niedawna pełniła funkcje usługowo-handlowe oraz mieszkalne. Jej obecny układ, w niezmienionym stanie, jest świetnym punktem wyjścia do prac adaptacyjnych pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej oraz zamieszkania.
Obecny układ parteru domu to dwa duże pomieszczenia z niezależnymi wejściami, komórka (magazynek) oraz dwie toalety i łazienka z prysznicem (łącznie ok. 90 m.kw. pow. użytkowej).

Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia mieszkalne tj. przestronny jasny salon z kuchnią / aneksem wraz z stołem barowym a także łazienka z prysznicem (łącznie ok. 70 m.kw. powierzchni użytkowej). Dom ogrzewany piecem C.O. (eko-groszek).

Hala z bezpośrednim dostępem z parteru domu ma powierzchnię ok. 150+ m.kw. z otwartym układem i pozwala na wykorzystanie jej jako n.p. magazynu lub garażu. W jej powierzchni znajdują się także wejście do kotłowni oraz dwie komory chłodnicze o pow. ok. 3 m.sześć. każda. Hala nie jest ogrzewana C.O..

Działka na której wybudowany jest dom zajmuje ok. 1 ha. powierzchni i rozciąga się od drogi przy której położony jest dom z halą do rzeki Pokrzywianka.

Nieruchomość położona jest ok. 10 min drogi samochodem od Bodzentyna i Nowej Słupi, 30-40 min drogi samochodem do Kielc, 20 min do Starachowic oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Dostępna infrastruktura oraz przyłącze do sieci wodociągowej oraz światłowodu